Profilaktyka

Najlepszym sposobem na zachowanie zdrowych zębów jest profilaktyka. Lepiej jest zapobiegać chorobom niż leczyć ich skutki. Okresowe wizyty u stomatologa dadzą Ci pewność, że wszystko jest w porządku. Jeśli jednak w Twojej jamie ustnej nastąpiły jakieś zmiany, to wczesne ich wykrycie skróci na pewno leczenie i sprawi, że jego efekty będą o wiele lepsze.

Stomatologia dziecięca

Nowoczesne gabinety stomatologiczne mają wypracowane skuteczne metody pracy z małym Pacjentem. Wszystko zaczyna się od wizyty adaptacyjnej, podczas której Twój maluch poznaje gabinet, fotel, a przede wszystkim stomatologa, który u nas jest przyjacielem dzieci.

Leczenie kanałowe

Endodoncja to zabieg, który najczęściej przeprowadza się u Pacjentów zgłaszających się do gabinetu z powodu bólu zęba. Jego najczęstszą przyczyną jest zapalenie miazgi (potocznie nerwu). Miazga to nie tylko nerw, ale także naczynia krwionośne i tkanka łączna.

Stomatologia estetyczna

Dziś wielu Pacjentów zgłasza się do gabinetu, oczekując kompleksowej porady dotyczącej nie tylko leczenia, ale i estetyki zębów w ogóle. Często nawet niewielkie zabiegi stomatologiczne sprawiają, że uśmiech wygląda znacznie lepiej, poprawiając wygląd całej twarzy. Stomatologia estetyczna oprócz pięknego uśmiechu może dziś znacznie poprawić jakość Twojego życia.

Chirurgia

Chirurgia stomatologiczna to nie tylko zabiegi usuwania zębów. Współczesna chirurgia otwiera nieograniczone możliwości. W ramach tej specjalności wykonywany jest cały szereg zabiegów takich jak: resekcje, hemisekcje, przeszczepy kości, podnoszenie zatok , odsłanianie zatrzymanych zębów oraz wiele innych procedur wspomgających inne dziedziny stomatologii.

Protetyka

Leczenie protetyczne pozwala wypełnić lukę po jednym lub po wielu zębach. Możliwości są różne: od zastosowania mostów, protez po koronę osadzoną na implancie. Protetyka to także wiele sposobów na poprawę wyglądu i funkcji zębów, które np. poddane zostały leczeniu endodontycznemu, uległy urazowi, starły się, mają nieprawidłowy kształt lub wielkość.

Ortodoncja

Aparaty ortodotyczne to dziś nie tylko skuteczny sposób na korygowanie różnego rodzaju wad zgryzu, ale dowód, że coraz wiecej osób patrzy na zdrowie zębów w perspektywie długoterminowej. Do lamusa odeszły czasy, kiedy aparat wywoływał zakłopotanie. Dziś noszenie aparatu jest modne!

Implantologia

Dla osób, które od wielu lat borykają się z brakami w uzębieniu czy niewygodną protezą najlepszym rozwiązaniem jest dziś leczenie implantologiczne. Implant wprowadzony do kości, zachowuje się jak nasz własny ząb, zrasta się trwale z tkanką, pozwalając znów na swobodny i komfortowy uśmiech.

Radiologia cyfrowa

Rozwój nowoczesnych technologii sprawił, iż zarówno planowanie skomplikowanych zabiegów stomatologicznych, jak i ich wykonanie wiąże się dziś z o wiele mniejszym ryzykiem niż miało to miejsce choćby dziesięć lat temu.

Wybielanie

Białe, estetyczne zęby są podstawą pięknego uśmiechu, który z pewnością poprawia samopoczucie, odmładza wygląd i dodaje pewności siebie. Taki efekt możesz uzyskać dzięki wybielaniu zębów. Zabieg można przeprowadzić w gabinecie stomatologicznym, albo po konsultacji z dentystą – również samodzielnie w domu.